דילים באילת

לכל הדילים לחצו כאן

נופש באילת לא חייב להיות יקר.
רשת מלונות ישרוטל יצרה מהפכה בתחום דילים באילת.

עם הדילים באילת של רשת מלונות ישרוטל, עדיף להזמין חופשה בבית מלון, מאשר חופשה בצימר

המחירים של החדרים ברשת מלונות ישרוטל באילת זולים כל כך יחסית לתמורה, ולכן התשובה היא חד משמעית: בית מלון. ישנם מקרים בהם עדיף חופשה בבית מלון.

דילים לנופש באילת
דילים באילת

לא תמיד יותר יקר מצימר:
דילים באילת משתווים למחיר לילה בצימרים מסוימים, אך התמורה שהאורח מקבל בבית המלון, גדולה יותר מאשר בצימר.

מלונות הכל כלול זולים יותר מצימר

מחיר ללילה במלונות הכל כלול, לא כולל מבצעים, לרוב זול יותר ממחיר ללילה בצימר. נופש במלון משתלם במיוחד, לאור העובדה שאין הוצאה נוספת בבית המלון.

עם דילים באילת עדיף חופשה בארץ

רשת מלונות ישרוטל מציע חבילות, מבצעים, דילים, הנחה למזמינים באתר, מועדון חוג השמש, וכו'. השירותים הניתנים בבתי המלון של רשת ישרוטל, איכותיים לא פחות ואף יותר מבתי מלון בחו"ל.

לכל הדילים לחצו כאן

 

דילים אילת

מועדון לקוחות: הנחה זו, היא בנוסף להנחה של 10% בכל בתי המלון של הרשת.
תרבות: רשת מלונות ישרוטל, רוצה שלאורחים ולמשפחה לא ישעמם לרגע אחד. סרטים ומופעי תרבות, הפלגה אל ריף הדולפינים הכוללת שתיה מתוקה וממתקים לילדים הדרכה ריקודים ושירה, ועוד. כאשר משווים בין מחירי הנופש "הכל כלול" של מלונות רשת ישרוטל, לבין חבילות דומות של נופש משפחות בחו"ל, רואים בבירור שנופש הכל כלול באילת, זול לעיתים פי 4-6 מאשר נופש בחו"ל.
טיסה והסעות למלונות: לחלק ממלונות רשת ישרוטל באילת, יש מבצעים מיוחדים על כרטיס הטיסה לאילת. אולם יש לזכור שגם אם הטיסה לאילת איננה כלולה במחיר, המחירים הזולים של ישרוטל ומחיר כרטיס הטיסה, עדיין זולים ממחירי טיסה לחו"ל.
שירותי הסעות למרכז העיר ולחוף הים: בחלק מהמלונות, הסעות אלו כלולות במחיר, ובחלק לא. מחירי החדרים במלונות שאינם מספקים שירות הסעות, זולים מאוד. בנופש בחו"ל, יש צורך לעיתים לבזבז כמה שעות נסיעה כדי להגיע ממקום אל מקום.
מצאתם את מה שחיפשתם בנושא דילים באילת? אם לא, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם.

דילים למלונות באילת
דילים באילת
נגישות
Average rating:  
 3 reviews
by רחל נומברג on מלונות בישראל

שירות מדהים! תודה רבה!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»