דילים לנופש בארץ בחנוכה

לכל הדילים לחצו כאן

 
נופש בבית מלון לא צריך תמיד לגרום להוצאה גדולה.
דילים לנופש בארץ בחנוכה של בתי המלון, בנוסף לבתי מלון בהם יש מחירים זולים קבועים, הופכים את החופשה בבתי מלון משתלמת יותר מחופשה בחו"ל, או מחופשה בצימר.

עם הדילים לנופש בארץ בחנוכה של רשת מלונות ישרוטל, עדיף לבחור בית מלון לחופשה שלכם

המחירים של החדרים ברשת מלונות ישרוטל זולים כל כך, ולכן התשובה היא חד משמעית: בית מלון. ישנם מקרים בהם עדיף חופשה בבית מלון.

דילים לחנוכה
דילים לחנוכה בארץ

מחירים כמו בצימר:
ישנם בתי מלון יוקרתיים המציעים דילים לנופש בארץ בחנוכה בהם המחירים לילה נגישים מאד.

מלונות הכל כלול יכולים להיות יותר זולים מצימרים

בדרך כלל, המחירים במלונות "הכל כלול" באילת זולים יותר מאשר מחירים בצימר. נופש במלון משתלם במיוחד, לאור העובדה שאין הוצאה נוספת בבית המלון.

עם דילים לנופש בארץ בחנוכה עדיף חופשה בארץ

רשת מלונות ישרוטל מציע חבילות, מבצעים, דילים, הנחה למזמינים באתר, מועדון חוג השמש, וכו'. מחירי בתי המלון, זולים יותר מחופשה בחו"ל.
 

לכל הדילים לחצו כאן

 

דילים בארץ בחנוכה

מועדון לקוחות: הנחה זו, היא בנוסף להנחה של 10% בכל בתי המלון של הרשת.
תרבות: אירועי תרבות הם רבים ומגוונים. סרטים ומופעי תרבות, הפלגה אל ריף הדולפינים הכוללת שתיה מתוקה וממתקים לילדים הדרכה ריקודים ושירה, ועוד. כאשר משווים בין מחירי הנופש "הכל כלול" של מלונות רשת ישרוטל, לבין חבילות דומות של נופש משפחות בחו"ל, רואים בבירור שנופש הכל כלול באילת, זול לעיתים פי 4-6 מאשר נופש בחו"ל.
טיסה והסעות למלונות: המחיר בחבילות מיוחדות לאילת לפעמים כולל הסעה חינם משדה התעופה אל בית המלון- ממש כמו בחו"ל. אולם יש לזכור שגם אם הטיסה לאילת איננה כלולה במחיר, המחירים התחרותיים של רשת מלונות ישרוטל ומחיר כרטיס הטיסה, בדרך כלל זולים יותר ממחירי טיסה לחו"ל.
הסעות אל מרכז העיר אילת, ואל חוף הים: בחבילות נופש לחו"ל, יש הסעות לטיולים. גם אם צריך לשלם על שירותי ההסעות, אזי התשלום על שירותים אלו הוא זול ומשתלם הרבה יותר מאשר חבילת נופש לחו"ל. באילת הנסיעות קצרות, והכל קרוב אחד לשני.
מצאתם את המידע שחיפשתם בנושא דילים לנופש בארץ בחנוכה? אם לא, אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם.

דילים חנוכה
דילים לחנוכה בישראל

נגישות
Average rating:  
 3 reviews
by רחל נומברג on מלונות בישראל

שירות מדהים! תודה רבה!

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»